0
İade ve İptal İşlemleri

    6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun gereğince, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde cayma hakkınızı kullanarak satın aldığınız ürünleri iade edebilirsiniz.
    Cayma hakkınızı kullanabilmeniz için teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde ürünü iade etmek istediğinizi tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Talebiniz alındıktan sonra en geç 10 (on) gün içerisinde, ürün iadesi gerçekleştikten sonra, ürün bedeli tarafınıza iade edilecektir. İade kargo ücreti tarafımıza ait olup herhangi bir ücret ödemeden tarafımıza geri göndereblirsiniz. Ürün, iade edilirken teslimatı sırasında ibraz edilmiş olan orijinal faturanın da iade edilmesi gerekmektedir.

    Sipariş ettiğiniz ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde "Siparişlerim" sayfasından "İade Başvurusu" yaparak iade sürecini başlatabilirsiniz. Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte www.kumasland.com iletişim adresine gönderiniz. İade edilen ürün www.kumasland.com tarafından teslim alındıktan sonra, ürün hasar görmemiş, orjinal halinde ve faturası ile birlikte gönderilmiş ise iade süreci başlatılır. İade işlemi sonuçlandıktan sonra iade ettiğiniz ürünlerin bedeli banka hesabınıza ya da kredi kartınıza 3 iş günü içerisinde yatırılır.


Ana Sayfa    Hakkımızda    Kampanyalar    Ödeme    Gizlilik ve Güvenlik    İade/İptal   Teslimat   Müşteri Hizmetleri    İletişim

© 2016 mappsoft tarafından hazırlanmıştır.