0
Gizlilik ve Güvenlik

    www.kumasland.com’ da kişisel bilgilerinizin gizliliği ve güvenliği en üst düzeyde tutulmuştur. İnternet’ten online alışveriş için zorunlu bilgilerin dışında ekstra bilgi talep edilmemektedir. Sitemize giriş yapabilmeniz için zorunlu olarak kullanıcı adı belirlemeniz ve E-Posta adresi hesabınızı belirtmeniz istenmektedir.
    Sipariş ile ilgili bilgileri sizlere ulaştırabilmemiz için E-Posta adresinize doğrulama linki gönderiyoruz. Gelen E-Posta’daki linke tıkladığınızda E-Posta adresiniz doğrulanmış olacaktır.
    Kişisel bilgiler alanında yer alan Ad, Soyad, İrtibat No, Cinsiyet, Doğum Tarihi bilgilerini gerektiğinde sizinle iletişim kurabilmek için talep ediyoruz. Kişisel bilgileriniz kesinlikle başka firma ya da şahıslarla hiçbir şekilde paylaşılmayacaktır. Ürün siparişi vermek istediğinizde, talep ettiğimiz adres bilgileri siparişinizle ilgili fatura kesmek ve verdiğiniz bilgiler doğrultusunda ürünü adresinize göndermek içindir.
    Sitemizde SSL(Secure Sockets Layer) güvenlik teknolojisi kullanılmaktadır. Sitede yaptığınız tüm işlemler, 256 bit SSL sertifikamız ile şifrelendiğinden 3. şahısların ellerine geçmesi tamamen engellenmiştir. www.kumasland.com online alışverişinizin gizliliği ve güvenliği için gerekli teknolojik altyapıya sahiptir. www.kumasland.com’ da online alışveriş keyfini yaşayabilirsiniz.


Ana Sayfa    Hakkımızda    Kampanyalar    Ödeme    Gizlilik ve Güvenlik    İade/İptal   Teslimat   Müşteri Hizmetleri    İletişim

© 2016 mappsoft tarafından hazırlanmıştır.